Hayrat Vize Başvurusu

Hayrat vize başvurusu yapılırken Amerika’nın DV programı en sık tercih edilen alternatifler arasında yer almaktadır. DV programı bir diğer adı ile Yeşil Kart size sorunsuz şekilde oturum ve çalışma izni sunacaktır.

Hayrat vize başvurusu yapılırken sunulan pasaportun güncel olması ve sunulan 2 adet biyometrik fotoğrafın da son 6 aya ait olması gerekmektedir.

Hayrat vize başvurusu yapılırken maddi durumunuzun ülkeye giriş aşaması için yeterli olduğunu kanıtlamanız gerekmektedir. Bunun için banka hesap özetini sunmanız yeterli olacaktır. Ayrıca Amerika DV programında kendinize sponsor bulmanız da kabul edilen alternatiflerdendir.

Vize Randevu firması aracılığı ile sorunsuz şekilde erişim sağlamanızın hemen akabinde size gerekli olan destek verilecektir. Başvurunuzun prosedür uyumsuzlukları ya da belge eksiklikleri gibi hususlara takılmaması için başvurunuzu alanın uzmanı olan firmalar üzerinden yapmak sizin için çok daha nitelikli olacaktır.

Vize başvuru aşamasının yerine getirilmesinin hemen akabinde belgeler incelenmeye başlayacaktır. Normal koşullarsa sadece birkaç hafta süren bu kontrol adımlarının pandemi sebebi ile 4 haftaya kadar uzayabildiği görülmektedir.

  • Trabzon Vize Merkezi

    Trabzon Vize Merkezi

    Trabzon Vize Merkezi olarak tüm faaliyetlerimizi sürdürürken, başvurularınızı Trabzon Merkez, Yomra, Vakfıkebir, Tonya, Şalpazarı, Sürmene, Ortahisar, Of, Maçka, Köprübaşı, Hayrat,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×