Düzköy Vize Başvurusu

Düzköy vize başvurusu yapılırken sunmuş olduğunuz pasaportun güncel olması gerekmektedir. Pasaport verilerinde tarihin güncel olmaması durumunda ret yanıtı almanız söz konusu olabilmektedir. Pasaportun güncelleme işlemlerini ya da yeni pasaport talep etme adımlarını NVİ aracılığı ile tamamlamanıza imkan verilecektir.

Düzköy vize başvurusu sırasında yeşil pasaportunuzun olması durumunda artık vize talep adımına dahi gerek kalmadan ülkelere giriş hakkınız bulunmaktadır. Vize başvuru adımlarına gerek olmadan yeşil pasaportu olan kişilerin 30 günle sınırlı olmak üzere birçok ülkeye giriş hakkı vardır.

Düzköy vize başvurusu sırasında gri ve siyah pasaportu olan kişilere de bazı kolaylıklar sunulmaktadır.

Vize Randevu firması aracılığı ile başvuru adımının tamamlanması durumunda sorun yaşamamak için uzman kadro gerekli olan desteği eksiksiz bir biçimde vermektedir. Bu uzman kadronun işlevsel işlem akışı sizin için vize talep adımlarını çok daha kolay bir hale getirecektir.

Başvuru adımlarından sonra size verilecek olan referans numarası ile başvurunuzun hangi aşamada olduğuna dair gerekli olan bilgileri alabilirsiniz. Ortalama dört haftalık bir süre içerisinde başvurunuz tamamlanmış olur.

  • Trabzon Vize Merkezi

    Trabzon Vize Merkezi

    Trabzon Vize Merkezi olarak tüm faaliyetlerimizi sürdürürken, başvurularınızı Trabzon Merkez, Yomra, Vakfıkebir, Tonya, Şalpazarı, Sürmene, Ortahisar, Of, Maçka, Köprübaşı, Hayrat,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×