Dernekpazarı Vize Başvurusu

Dernekpazarı vize başvurusu sırasında pasaportunuzu, 2 adet biyometrik fotoğrafınızı, başvuru formunuzu ve kimlik bilgilerinizi sunmalısınız. Başvuruda bulunacağınız vize türüne göre başvuru aşamasında sunmanız gereken bilgilerde de değişim söz konusu olabilmektedir.

Dernekpazarı vize başvurusu sırasında sunulacak olan biyometrik fotoğrafın son 6 aya ait olması gerekmektedir. Ayrıca yüzü tam olarak gösteriri nitelikte olması istenir. Bu koşulların asıl sebebi ülkelere giriş çıkış aşamasında kimlik tanıtımına dair sorun yaşanmamasıdır.

Dernekpazarı vize başvurusu sırasında sunulacak olan başvuru formunda ilettiğiniz tüm bilgiler doğru olmalıdır. Bu bilgilerden ve sunulan tüm datalardan siz sorumlusunuz. Başvuru aşamasına ilişkin sorun olmaması için tüm süreç sorunsuz tamamlanacak, belgelerde analizler kontroller yapılacaktır.

Vize Randevu firması aracılığı ile başvuru adımının tamamlanması durumunda prosedürlerde herhangi bir sorun medyana gelmeyecektir. Tüm işlem akışının kurallara uygun yerine getirilmesi için büyük çaba sarf edilmektedir.

Başvuru adımınızın tamamlanmasının hemen akabinde dört haftalık bir bekleme süreci olacaktır. Pandemi koşulları sebebi ile bekleme süresinin normalden daha uzun sürebileceğinin de ayrıca bildirilmesi gerekir.

  • Trabzon Vize Merkezi

    Trabzon Vize Merkezi

    Trabzon Vize Merkezi olarak tüm faaliyetlerimizi sürdürürken, başvurularınızı Trabzon Merkez, Yomra, Vakfıkebir, Tonya, Şalpazarı, Sürmene, Ortahisar, Of, Maçka, Köprübaşı, Hayrat,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×