Çaykara Vize Başvurusu

Çaykara vize başvurusu işlemlerinde çalışma izni talep eden kişilerin eğitim bilgilerine ilişkin de eksiksiz bilgi vermeleri gerekmektedir. Bu aşamada hem hangi üniversiteden mezun olunduğu hem de hangi sertifikalara sahip olduğunuza dair bilgilendirme sunmanız gerekmektedir.

Çaykara vize başvurusu yapılırken başvuru formunda uyruk, kimlik ve iletişim bilgilerinizi sunmalısınız. Bu bilgilerin doğru ve güncel olmasından başvuru sahipleri sorumludur. Başvuru formunun ıslak imzalı ve nüsha halinde iletilmesi gerekmektedir.

Çaykara vize başvurusu yapılırken, pasaportunuzun güncel olmasına dikkat etmelisiniz. Pasaportunuzun hususi kullanıma özel olması durumunda kısa bir süre ile sınırlı olsa da ülkelere vize sunmadan giriş yapmanıza imkan verilir.

Vize Randevu firmasının önderliğinde yapılan vize başvurularının oldukça kısa sürede olumlu yanıt aldığı görülmektedir. Bu derece tecrübeli ve titiz bir çalışma prensibine sahip ekibin başvurularında açık ya da kurallara uyumsuzluk olması söz konusu değildir.

Vize başvurunuzun iletilmesinin akabinde ortalama 4 haftalık bir sürede vize başvuru sonucunuza ilişkin bilgilendirileceksiniz. Vize başvuru sonucunuzun ret alması durumunda konsolosluklara reddi itiraz başvurusunda bulunmanıza da imkan verilmektedir.

  • Trabzon Vize Merkezi

    Trabzon Vize Merkezi

    Trabzon Vize Merkezi olarak tüm faaliyetlerimizi sürdürürken, başvurularınızı Trabzon Merkez, Yomra, Vakfıkebir, Tonya, Şalpazarı, Sürmene, Ortahisar, Of, Maçka, Köprübaşı, Hayrat,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×