Beşikdüzü Vize Başvurusu

Beşikdüzü vize başvurusu yaparken aile birleşimi talep edecek olan kişilerin ülkeler tarafından konulan kurallara oldukça dikkat etmesi gerekmektedir. Ülkelerin aile birleşimi prosedürlerinin temel koşulu evlilik ile alakalı tüm belgelerin iletilmesidir.

Beşikdüzü vize başvurusu sırasında evlilik ile alakalı belgeleri iletirken ülkenin diline tercüme ettirme şartı getirilmiştir. Bu tercümenin noter onaylı olması gerekmektedir. Aksi takdirde kabul edilmeyecektir.

Beşikdüzü vize başvurusu sırasında öncesinde bir evlilik yaptıysanız bunun da aile birleşimi kategorisinde dile getirilmesi gerekmektedir. Aile birleşimi sırasında istenen tam tekmil nüfus kayıt örneğinde de bu bilgi istenecektir.

Öncesinde yapılan evliliğin nihayete erdiğini bildiren belgelerin yanı sıra bu evlilikten olan çocukların velayetlerinde ilişkin de bilgi sunmanız gerekmektedir. Bu detayların her biri hakkında danışman firmanızca yönlendirileceksiniz.

Vize Randevu firmasından destek alarak aile birleşimi de dahil olmak üzere tüm aşamalarda sorunsuz bir şekilde başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Artık detaylar ile uğraşmak zorunda kalmadan tüm işlem sorumluluğunu firmalar aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Her bir işlem adımında size iletişim numaralarınız üzerinden bilgilendirme sunulur.

  • Trabzon Vize Merkezi

    Trabzon Vize Merkezi

    Trabzon Vize Merkezi olarak tüm faaliyetlerimizi sürdürürken, başvurularınızı Trabzon Merkez, Yomra, Vakfıkebir, Tonya, Şalpazarı, Sürmene, Ortahisar, Of, Maçka, Köprübaşı, Hayrat,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×