Arsin Vize Başvurusu

Arsin vize başvurusu yapılırken eşil pasaportu olan kişilerin büyük avantajlardan istifade edebileceği de belirtilmelidir. Yeşil pasaporta sahip olan kişilerin birçok ülkeye vize başvurusuna gerek olmanda giriş yapmasına imkan verilmektedir.

Arsin vize başvurusu sırasında sunulan yeşil pasaport en fazla 5 sene boyunca kullanılabilmektedir. Ayrıca bazı ülkeler pasaportta bulunması gereken boş sayfa sayısı konusunda da kısıtlama getirmektedir. Pasaportun yıpranmış olması durumunda vize başvurusu reddedilecektir.

Arsin vize başvurusu sırasında yeşil pasaportunuzun yenileme işlemlerini NVİ aracılığıyla tamamlama hakkınız vardır. İl merkezlerinde yer alan Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Müdürlüğü aracılığı ile başvurunun tamamlanması mümkün kılınabilir.

Vize Randevu firması pasaport işlemlerinden vize adımlarına kadar her aşamada sizin yanınızda olacaktır. İşlemlerin tüm safhalarına ilişkin bilgilendirme tarafınıza iletilecektir. Uzman kadronun titiz çalışma sistemleri sayesinde, vize başvurunuzun ret yanıtı alma olasılığının oldukça düşük olduğu da belirtilmelidir.

Vize başvurusunun pandemi öncesindeki süreçte çok daha hızlı şekilde yanıtlandığı görülmektedir. Pandemi sürecinde ise ortalama 4 hafta kadar bekleme süresi olabilmektedir. Hatta bu süreç kısıtlamalar sebebi ile uzayabilir.

  • Trabzon Vize Merkezi

    Trabzon Vize Merkezi

    Trabzon Vize Merkezi olarak tüm faaliyetlerimizi sürdürürken, başvurularınızı Trabzon Merkez, Yomra, Vakfıkebir, Tonya, Şalpazarı, Sürmene, Ortahisar, Of, Maçka, Köprübaşı, Hayrat,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×