Araklı Vize Başvurusu

Araklı vize başvurusu yapılırken 2 adet biyometrik fotoğraf sunulmalıdır. Bu biyometrik fotoğraflarda bir rötuş yapılmamalıdır. Yüzü net şekilde gösterecek özellikte olması gerekir. Ayrıca son 6 aya ait olması istenir. Bu şekilde kimliğin tespit edilmesine ilişkin sorun yaşanmaz.

Araklı vize başvurusu aşamasında başvuru formunun da eksiksiz doldurulması istenmektedir. Başvuru formuna verilen bilgilerin tümünden kişiler sorumludur. Bu başvuru formunu konsoloslukların internet sitelerinde formlar kısmından anında temin edebilirsiniz.

Araklı vize başvurusu yapılırken belge eksikliği ya da ön koşulları karşılamama sebebi ile ret yanıtı alırsanız konsolosluğa reddi itiraz başvurusunda bulunmanıza da imkan verilmektedir. Bu itiraz kapsamında vize başvurusu yeniden değerlendirmeye alınacaktır.

Vize başvurusunun reddedilmesi, vize için yatırılan harcın iade edilmesini gerektirmez. İade için başvuruda bulunsanız da bu iade gerçekleşmeyecektir.

Vize Randevu firması aracılığı ile vize başvuru adımlarının tamamlanması durumunda kişilerin sorun yaşamadan erişim adımlarını şekillendirmesi mümkün kılınır. Konusunda uzman olan firma sayesinde eşsiz bir kolaylık sizi bekleyecektir. Vize başvurusuna dair her aşamadan anında haberdar edileceksiniz.

  • Trabzon Vize Merkezi

    Trabzon Vize Merkezi

    Trabzon Vize Merkezi olarak tüm faaliyetlerimizi sürdürürken, başvurularınızı Trabzon Merkez, Yomra, Vakfıkebir, Tonya, Şalpazarı, Sürmene, Ortahisar, Of, Maçka, Köprübaşı, Hayrat,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×