Akçaabat Vize Başvurusu

Akçaabat vize başvurusu işlemleri sırasında çalışma izni talep edecek olan bireylerin klasik vize talep belgelerinin yanı sıra bir de çalışma izni için ek belgeler sunması gerekmektedir. Öncelikli olarak mezun olduğunuz okula dair bilgilendirme sunmalısınız. Okulunuzun uluslar arası denkliğe sahip olması durumunda çalışma izni almanız daha kolay olacaktır.

Akçaabat vize başvurusu kapsamında çalışma izni sadece tam zamanlı işler için değil stajlar için de gerekli olabilmektedir. Staj yapacak olan öğrencilerin kısmi zamanlı çalışma izni almaları gerekmektedir. Bu şekilde kişilerin kendi özlük haklarını da korumalarına imkan verilir.

Akçaabat vize başvurusu kapsamında Avrupa ülkelerinden daha öncesinde onay almanız durumunda yeniden çalışma izni talep etmeniz ve onaylanmanız daha kolay bir hal alacaktır.

Vize başvurusu yapılırken ülkelerin katma değerlerine teorik ya da pratik alanda katkı sağlayacak olan kişilerin çalışma iznine onay daha sorunsuz verilmektedir.

Vize Randevu firması önderliğinde çalışma izninden başlayarak, oturum iznine kadar birçok alanda sorunsuz bir biçimde destek sunulacaktır. Bu aşamada prosedürler ile bireysel olarak uğraşmanıza gerek kalmadan tüm işlem akışının sorunsuz tamamlanmasını mümkün kılabilirsiniz.

  • Trabzon Vize Merkezi

    Trabzon Vize Merkezi

    Trabzon Vize Merkezi olarak tüm faaliyetlerimizi sürdürürken, başvurularınızı Trabzon Merkez, Yomra, Vakfıkebir, Tonya, Şalpazarı, Sürmene, Ortahisar, Of, Maçka, Köprübaşı, Hayrat,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×