Zile Vize Başvurusu

Zile vize başvurusu Amerika’nın DV programı üzerinden yapılacaksa öncelikle ön başvuru adımının tamamlanması istenmektedir. Ön başvurunun sonrasında çekiliş yapılarak Yeşil Kart sahibi olacak kişiler belirlenir. Yeşil Kart Amerika’da çalışma ve oturum izini almanız manasına gelmektedir.

Zile vize başvurusu kapsamında DV programına katılabilmek için yasaklı olan ülkelerden başvuru yapmamanız gerekir. Bu programın asıl amacı ülkedeki göçmen çeşitliliğinin sağlanmasıdır. Bu nedenle Çin ve Güney Kore gibi ülkelerden başvuru kabul edilmemektedir.

Zile vize başvurusu yapılırken aynı zamanda ülkeye giriş sonrasında maddi sıkıntı çekmeyeceğinizi de kanıtlamanız gerekmektedir. Bunun için banka hesap ekstresini sunmanız yeterli olacaktır.

Vize Randevu firmasından destek alarak DV programına katılmanız durumunda sorunsuz bir şekilde başvuru adımının tadını çıkarabilirsiniz. Vize başvuru adımlarının her safhasında alanında uzman olan temsilciler size yol gösterecektir. Sadece DV programına ön başvuru adımında değil aynı zamanda mülakat sürecinde de yanınızda olacaktır.

Başvuru adımları ya da vize işlemlerine dair kişilerin yaptıkları yorumlara bakıldığı zaman firmanın ne derece büyük memnuniyet uyandırdığı bir kere daha görülmektedir.

  • Tokat Vize Merkezi

    Tokat Vize Merkezi

    Tokat Vize Merkezi, yurtdışı seyahati için bir zorunluluk olan vize işlemlerini sorunsuz bir biçimde hallederken başvuruları; Tokat Merkez, Zile, Yeşilyurt,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×