Tokat

Tokat vize işlemlerinizi hangi ülke üzerinden ve hangi vize türü için yapacağınıza göre derlemeniz gereken bilgilerde ve sunmanız gereken belgelerde değişim olabilmektedir.

Vize işlemleri sırasında sunmuş olduğunuz pasaportun güncel tarihli olmasına da ayrıca dikkat etmelisiniz. Tüm bu detaylar ile bireysel olarak uğraşmak zorunda kalmamak için alanında uzman olan danışmanlık firmalarından destek alabilirsiniz.

Tokat vize işlemlerini Avrupa devletlerine yapacaksanız C tipi ya da D tipi vize arasından seçim yapılması gerekmektedir. C tipi vizenin geçerliliği 90 gün ile sınırlıyken D tipi vize 90 günden fazla kalacak olan kişiler için özel olarak hazırlanmıştır.

Tokat vize başvurunuzun geçerli olması için vize harcının da ödenmesi gerekmektedir. Vize harcını ödemeden başvurunuzun değerlendirmeye alınması mümkün olmayacaktır. Harcı ödediğinize dair makbuzu da eksiksiz sunmalısınız.

Vize Randevu firması tüm bu işlem akışının sorunsuz biri hale getirilmesi için size destek vermektedir. Profesyonel kadro uzman yapısı sayesinde sizin için tüm başvuru aşamalarını tamamlayacaktır. Ortalama 4 haftalık bir bekleme sürecinin hemen sonrasında vize talep adımları sonuçlanacaktır.

  • Tokat Vize Merkezi

    Tokat Vize Merkezi

    Tokat Vize Merkezi, yurtdışı seyahati için bir zorunluluk olan vize işlemlerini sorunsuz bir biçimde hallederken başvuruları; Tokat Merkez, Zile, Yeşilyurt,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×