Yeşilyurt Vize Başvurusu

Yeşilyurt vize başvurusu aşamasında ABD DV sisteminden istifade edecekseniz Göçmen Çeşitliliği programı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanız gerekir. Her sene ortaklama 55 bin kadar kişinin ülkeye göçmen olarak kabul edilmesine karar verilir.

Yeşilyurt vize başvurusu sırasında yasaklı bir ülke olmayan Türkiye üzerinden başvurunuzu iletmeniz şansınızı artıracaktır. Amerika’da göçmen sayısı hali hazırda yüksek olan Çin gibi ülkelerden yeniden DV programı kapsamında kabul edilmesine imkan verilmemektedir.

Yeşilyurt vize başvurusu sırasında DV programı dahilinde maddi durumunuzu da kanıtlamanız gerekmektedir.

Mal varlığınıza ya da aylık kazancınıza ilişkin bilgi verilmelidir. Bunun yanı sıra sizin için sponsor olacak olan kişiyi tespit etme ve bu sponsor kişinin sizin masraflarınızı karşılamayı kabul etmesi de kabul edilmektedir. Sizin maddi yükümlülüğünüzü 3 sene boyunca kabul etmesi gerekir.

Vize Randevu firması gerekli olan tüm koşullar sağlanarak DV programına başvurmanızı mümkün kılacaktır. Tüm işlem akışının bu sorunsuz yapısı sizin için verimliliği de beraberinde getirecektir. Size verilen referans numarası üzerinden başvurunun ne durumda olduğunu inceleme hakkınız vardır.

  • Tokat Vize Merkezi

    Tokat Vize Merkezi

    Tokat Vize Merkezi, yurtdışı seyahati için bir zorunluluk olan vize işlemlerini sorunsuz bir biçimde hallederken başvuruları; Tokat Merkez, Zile, Yeşilyurt,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×