Turhal Vize Başvurusu

Turhal vize başvurusu yapılırken aile birleşimi talebinde bulunacak olan kişilerin başvuruda bulunacakları ülkenin spesifik kurallarına dikkat etmeleri gerekmektedir. Başvuru aşamasını tamamlarken evliliğe dair resmi kayıtların her birinin eksiksiz sunulması istenmektedir.

Turhal vize başvurusu sırasında başvuru formunda çiftin tüm bilgileri yer almalıdır. Örneğin bir Alman vatandaşı ile evlenmenizin sonrasında Almanya’da oturum izni talep ediyorsanız, eşinizin ikametgah belgesinin ıslak imzalı şekilde sunulması gerekir.

Turhal vize başvurusu aile birleşimi kategorisinde sosyal entegrasyonda sorun yaşanmaması için ülkenin diline hakim olmanız beklenmektedir. Bu yetkinliği sınav ile de kanıtlamanız gerekir.

Vize Randevu firması sadece klasik turist vizesi aşamasında değil aynı zamanda aile birleşimi başvurularında da kapsamlı bir hizmet vermektedir. Firmanın uzman kadrosu sayesinde şuana kadar elde etmediğiniz bir özenli hizmet akışının tadını çıkartmanız mümkün kılınmaktadır.

Turist vizesi gibi vizelerin talep aşamasının sonrasında 4 hafta içerisinde yanıtlanması sağlanır. Fakat aile birleşimi vizesinde onay almanız 90 güne kadar uzayabilmektedir. Pandeminin etkisi ile sürelerin bir kesinlik arz etmediğinin de iletilmesi gerekir.

  • Tokat Vize Merkezi

    Tokat Vize Merkezi

    Tokat Vize Merkezi, yurtdışı seyahati için bir zorunluluk olan vize işlemlerini sorunsuz bir biçimde hallederken başvuruları; Tokat Merkez, Zile, Yeşilyurt,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×