Tokat Vize Başvurusu

Tokat vize başvurusu sırasında yeşil pasaportu olan kişilerin ülkelere vize sunmadan da giriş hakkı olacaktır. Yeşil bir diğer adı ile hususi kullanıma özel olan pasaportunuz ile kısıtlı bir süre ile olsa da ülkelere vizesiz giriş hakkınız olacaktır.

Tokat vize başvurusu sırasında bireysel olarak başvuru adımlarının tamamlanmasının yanı sıra dilerseniz aracı kurumlardan da destek alma hakkınız vardır. Bilhassa önceki başvurularında ret yanıtı alan kişilerin uzman ekiplerden destek alması daha kolay bir hal alacaktır.

Tokat vize başvurusu yapılırken sunmuş oluğunuz pasaportun yanı sıra geçmiş senelerde kullandığınız pasaportu da sunmanız istenebilmektedir. Bu talebin ana amacı diğer ülkelerde deport edilme gibi sorunlar ile karşılaşıp karşılaşmadığınızın anlaşılmasıdır.

Pasaport yenileme ya da yeni pasaport çıkartma işlemlerini NVİ aracılığı ile tamamlamanıza imkan verilmektedir.

Vize Randevu firması üzerinden başvurularınızın tamamlanması durumunda siz de en kısa süre içerisinde konusunda uzman olan ekibin sunduğu tüm kolaylıklardan istifade edebilirsiniz. Vize başvuru sürecinde detaylarda kaybolmanıza gerek olmadan tüm işlem akışı alanın uzmanları tarafından yerine getirilecektir.

  • Tokat Vize Merkezi

    Tokat Vize Merkezi

    Tokat Vize Merkezi, yurtdışı seyahati için bir zorunluluk olan vize işlemlerini sorunsuz bir biçimde hallederken başvuruları; Tokat Merkez, Zile, Yeşilyurt,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×