Reşadiye Vize Başvurusu

Reşadiye vize başvurusu sırasında pasaport verilerinizi, talep edilirse eski pasaportlarınızı, 2 adet biyometrik fotoğrafınızı, başvuru formunu sunmanız gerekmektedir. Bu belgeleri sunarak başvuru adımının tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Reşadiye vize başvurusu sırasında kişilerin özellikle hangi vize türü üzerinden başvurusunu ileteceğine göre, başvuru sürecinde sizden talep edilecek olan belgeler de değişim göstermektedir. Örneğin turist olarak ülkelere giriş yapacak olan kişilerin otel rezervasyon bilgilerini sunması gerekmektedir.

Reşadiye vize başvurusu yapılırken size bir referans numarası verilecektir. Bu referans numarası sayesinde başvurunun hangi safhada olduğuna ilişkin bilgi alabilirsiniz. Ortalama 4 haftalık bir zaman diliminde vize yanıtı tarafınıza iletilecektir.

Vize başvuru adımınızın prosedür uyumsuzlukları sebebi ile ret yanıtı alması durumunda reddi itiraz hakkınız da bulunmaktadır. Reddi itiraz başvuru adımının akabinde vize başvurunuz yeniden incelemeye alınacaktır. Ret yanıtında kişilere vize harcı iade edilmeyecektir.

Vize Randevu firmasının uzman ekibi sayesinde vize başvuru sürecinin sizin için çok daha kolay biri hale gelmesini mümkün kılabilirsiniz. Uzman kadro sizin prosedürler ile uğraşmanıza gerek kalmadan işlem akışını tamamlayacaktır.

  • Tokat Vize Merkezi

    Tokat Vize Merkezi

    Tokat Vize Merkezi, yurtdışı seyahati için bir zorunluluk olan vize işlemlerini sorunsuz bir biçimde hallederken başvuruları; Tokat Merkez, Zile, Yeşilyurt,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×