Pazar Vize Başvurusu

Pazar vize başvurusu sırasında öğrenci kategorisi üzerinden başvuru adımının tamamlanması durumunda kişilerin kabul alması oldukça kolay olacaktır. Vize başvuru adımlarında Erasmus öğrenci değişim programına dahil olarak eğitim görecekseniz bu işlemlerin büyük kısmı Erasmus ofisleri tarafından tamamlanacaktır.

Pazar vize başvurusu sırasında hangi okuldan hangi statüde kabul aldığınıza ilişkin belge sunmalısınız. Ayrıca gideceğinizi ülkenin eğitim diline ayak uydurabileceğinizi kanıtlamak adına dilde yetkinliğinizi sınav sonuçları üzerinden de sunmanız gerekir.

Vize başvurularında öğrencilerin eğitim masraflarını nasıl karşılayacaklarına ilişkin de bilgilendirme talep edilmektedir. Banka hesap özetinin ya da sponsorluk bilgilerinin sunulması yeterlidir.

Pazar vize başvurusu sırasında öğrenci pasaportu sunacaksanız, pasaport alım aşamasında da tasarruf edeceksiniz. 25 yaşından küçük olan öğrencilerin sadece pasaport defter bedelini ödeyerek başvuru adımını tamamlamasına imkan verilmektedir. Ayrıca vize harcı ödemesine gerek olmayacaktır.

Vize Randevu firmasının sunmuş olduğu danışmanlık sistemi ile vize başvuru adımlarını yerine getirmek sizin için oldukça kolay olacaktır. Vize başvurularınızı tamamlarken, konunun uzmanı olan ekip sizi her bir detaya dair bilgilendirecektir.

  • Tokat Vize Merkezi

    Tokat Vize Merkezi

    Tokat Vize Merkezi, yurtdışı seyahati için bir zorunluluk olan vize işlemlerini sorunsuz bir biçimde hallederken başvuruları; Tokat Merkez, Zile, Yeşilyurt,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×