Başçiftlik Vize Başvurusu

Başçiftlik vize başvurusu sırasında kişilerin sunacakları başvuru formunun eksiksiz doldurulması ve 2 nüsha halinde sunulması gerekmektedir. Bu başvuru formunda verilen bilgilerden bizzat başvuru sahibi sorumludur. Başvuru formunu konsolosluğun online sitesinden temin edebilirsiniz.

Başçiftlik vize başvurusu sırasında bazı ülkelerin direkt olarak konsolosluklar üzerinden bazılarının da aracı olarak belirlemiş olduğu kurumlar üzerinden başvurusunu tamamlamasına imkan verilmektedir.

Başçiftlik vize başvurusu sırasında kişilerin sunacakları pasaportun hususi kullanıma özel ( yeşil ) olması durumunda vize başvurusuna dahi gerek olmadan birçok ülkeye vize sunmadan girmelerine imkan verilmektedir. Bir yeşil pasaportun maksimum kullanım süresi 5 sene ile sınırlı tutulmuştur.

Vize Randevu firması sizin için yüksek verimliliğin en temel kaynaklarından biri olacaktır. Başvurunun detayları ile uğraşmanıza gerek kalmadan, vize için tüm işlemlerin alanın uzmanı olan temsilciler aracılığı ile tamamlanmasını mümkün kılabilirsiniz.

Başvuru sürecinde kişilerin taleplerinin iletilmesinin akabinde ortalama 4 haftalık bir zaman zarfında başvurunun yerine getirilmesi mümkün kılınmaktadır. Bu bekleme süreci pandemi koşulları sebebi ile daha uzun bir hal alabilmektedir.

  • Tokat Vize Merkezi

    Tokat Vize Merkezi

    Tokat Vize Merkezi, yurtdışı seyahati için bir zorunluluk olan vize işlemlerini sorunsuz bir biçimde hallederken başvuruları; Tokat Merkez, Zile, Yeşilyurt,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×