Artova Vize Başvurusu

Artova vize başvurusu sırasında çalışma izni talep edecek olan kişilerin bazı ek belgeleri de sunmaları gerekmektedir. Özellikle yabancı ülkelerde istihdam edilmek isteyen kişilerin eğitim geçmişlerine ilişkin bilgileri eksiksiz sunmaları talep edilmektedir.

Artova vize başvurusu sırasında uluslar arası denkliğe sahip olan prestijli okullardan mezun olan kişilerin çalışma izni almasının diğer kişilere göre daha kolay olduğu görülmektedir. Ayrıca Avrupa ülkelerinde daha öncesinde çalışma izni alan kişilerin de onay alması daha kolay olacaktır.

Artova vize başvurusu sırasında bir kurumsal firmadan davet mektubunuz olması durumunda da anında tarafınıza onay verilecektir. Bu firmanın hangi pozisyonda hangi kurallar ışığında istihdam edildiğinize dair bilgi vermesi istenmektedir.

Vize Randevu firmasının öncülüğünde yapılan çalışma izni başvurularının prosedürlere gösterilen tam uyum sebebi ile ret yanıtı alması gibi bir durum söz konusu olmayacaktır.

Vize başvuru adımınızın tamamlanmasının sonrasında ortalama 4 haftalık bir zaman dilimi içerisinde tarafınıza yanıt verilebilmektedir. Bu aşamada pandemi koşullarına bağlı olarak ortalama 4 hafta olarak belirtilen zaman zarfında değişim söz konusu olabilir.

  • Tokat Vize Merkezi

    Tokat Vize Merkezi

    Tokat Vize Merkezi, yurtdışı seyahati için bir zorunluluk olan vize işlemlerini sorunsuz bir biçimde hallederken başvuruları; Tokat Merkez, Zile, Yeşilyurt,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×