Tayvan Vize

Tayvan vize işlemlerini gerçekleştirirken hangi salgın önlemlerinin aktif olduğunu yakından takip etmeniz gerekmektedir. Salgın önlemleri sebebi ile zaman zaman giriş çıkışların durdurulduğu da görülmektedir. Bu tür durumlarda sadece oturum hakkı olan kişiler ve vatandaşlar kabul edilmektedir.

Tayvan vize işlemlerini turistik gezi amacı ile gerçekleştiren kişilerin salgın önlemlerini daha yakından analiz etmeleri gerekmektedir. Vize işlemlerine dair bir sorun meydana gelmemesi için alanında uzman olan danışmanlık firmalarından da ayrıca destek alma hakkınız olacaktır.

Tayvan vize başvurunuzun ret yanıtı alması durumunda neden reddedildiğinize ilişkin bir açıklama da yapılacaktır. Konsolosluğun belirtmiş olduğu zaman aralığında vize reddi itiraz başvurularınızı da tamamlama hakkınız bulunmaktadır. İtirazınız ile beraber vize başvurunuz yeniden değerlendirmeye alınır.

Vize reddi almanız durumunda vize harcının tarafınıza iade edilmeyeceği de bilmelisiniz. Bu ücret yanmış sayılır. Bir sonraki başvurunuzda yeniden yatırım yapmanız gerekmektedir.

Vize Randevu firmasından destek alan kişilerin vize başvurusunun ret alma olasılığı oldukça düşecektir. Tüm işlem akışının resmi prosedürlere uygun şekilde tamamlanması ana unsurlar arasında kendini göstermektedir.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×