Tacikistan Vize

Tacikistan vize işlemleri sırasında sunulan başvuru formunun eksiksiz olması gerekir. Başvuru formunda hem kimlik bilgileri hem de iletişim verileri talep edilecektir. Bu formda verilen tüm bilgilerden başvuru sahibi sorumludur.

Tacikistan vize işlemlerine gerek kalmadan giriş adımını tamamlamak isteyen kişilerin yeşil pasaport sunması yeterli olacaktır. Yeşil pasaportu olan kişilerin vize almalarına gerek kalmadan tüm işlem akışı anında tamamlanacaktır.

Tacikistan vize işlemlerini tamamlarken kişilerin pasaportlarının geçerlilik süresine dikkat etmeleri gerekir. Yeşil pasaportun maksimum 5 sene boyunca kullanılmasına izin verilmektedir. Bordo pasaport ise en fazla 10 sene kullanılabilmektedir.

Başvuru adımının hemen sonrasında size bir referans numarası verilecektir. Bu referans numarası üzerinden başvurunun hangi safhada olduğunu çok daha net bir biçimde analiz etmenize imkan verilmektedir.

Vize Randevu firmasının talep işlemleri ile alakalı olarak sorun meydana gelmemesi için tüm önlemler alınmış durumdadır. Bu firma üzerinden başvuru adımlarını tamamlayarak prosedürler ile birebir ilgilenmek zorunda kalmadan vize alabilirsiniz. konusunda uzman olan firma size her aşamada gerekli olan desteği de sunacaktır.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×