Slovenya Vize

Slovenya vize işlemleri için başvuruda bulunmadan önce pandemi sebebi ile kısıtlamaların ne durumda olduğunu incelemelisiniz. Salgın nedeni ile bazı ülkelerde kişilerin giriş çıkışlarının sınırlandırıldığı görülmektedir. Hatta seyahatin tam olarak kapandığı süreçler de söz konusu olabilmektedir.

Slovenya vize işlemleri sırasında kişilerin maddi durumlarının kanıtlanması ve seyahat sürecinde kamuya yük olunmayacağını ispatlamanız istenebilmektedir. Bu noktada nakit birikiminizin yanı sıra gayrimenkulünüz hakkında da bilgi verebilirsiniz. Nakit tutar hakkında bilgi vermek için banka hesap ekstrenizi sunmanız yeterlidir.

Slovenya vize işlemleri dikkate alınırken sorun meydana gelmemsi adına başvuru formundaki tüm detayların eşsiz şekilde yerine getirilmesi gerekir. Başvuru formunda verilen bilgilerin güncelliğinden siz sorumlusunuz.

Vize Randevu firması aracılığı ile detaylı prosedürlere hakim olmanıza gerek kalmadan vize başvurunuzu sorunsuz şekilde tamamlayabilirsiniz. İşlem sürecinin her basamağında size iletişim numaralarınız üzerinden bilgilendirme sunulacaktır.

Başvuru işlemlerinin sonrasında pandeminin de etkisi ile 4 haftaya kadar uzayan bir bekleme süreci söz konusu olabilmektedir. Aile birleşimi gibi başvurularda ise bekleme süresi 90 güne kadar uzayabilmektedir.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×