Tillo Vize Başvurusu

Tillo vize başvurusu sırasında kişilerin dikkate almaları gereken unsurların başında gönderilen bilgilerin ve belgelerin güncelliği gelmektedir. Bu bilgilerde bir güncellik sorunu ya da yanlış aktarım söz konusu olursa vize başvurunuz ret yanıtı alır.

Tillo vize başvurusu yapılırken dikkate alınması gereken bir diğer husus da turist olarak giriş yapacak olan kişilerin otel rezervasyonları ya da uçak biletlerine ilişkin bilgi sunmalarıdır. Bu bilgiler sayesinde ülkede nerede kalınacağı, ne zaman giriş çıkış yapılacağına ilişkin de bilgi alabilirsiniz.

Tillo vize başvurusu adımının başarılı olması için vize harcının ödenmesi gerekir. Vize harcını ödemeden vize başvurusunun dikkate alınması mümkün değildir.

Başvurunuzun ret yanıtı alması durumunda, başvuru için yatırmış olduğunuz tutar da yanmış olacaktır. Bu tutarın tarafınıza iade edilmesi söz konusu değildir.

Vize Randevu firmasından destek alarak vize başvuru adımlarında tüm prosedürlere hakim olma gibi bir zorunluluğunuz olmadan işlem akışının tamamlanması mümkün kılınmaktadır. Randevu adımlarını yerine getirirken en kısa süre içerisinde size atılan tüm adımlara dair bilgilendirmeler de sunulacaktır.

  • Siirt Vize Merkezi 1 – siirt vize merkezi 2

    Siirt Vize Merkezi

    Siirt Vize Merkezi faaliyetlerimiz devam ederken, Siirt merkez ve aynı zamanda Baykan, Eruh, Kurtalan, Pervari, Şirvan ile Tillo ilçelerinden başvuru…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×