Şirvan Vize Başvurusu

Şirvan vize başvurusu ABD DV programı üzerinden iletilecekse kişilerin çekiliş zamanını kaçırmadan başvurularını iletmeleri gerekmektedir. DV programı halk arasında Yeşil Kart olarak da geçmektedir. Senelik 50 bin 55 bin kişi aralığında göçmen kabul eden bir programdır.

Şirvan vize başvurusu sırasında programa ön başvurunuzun yapılmasının akabinde çekiliş yapılır ve şanslı kişiler belirlenir. Daha sonrasında bu kişilerin mülakat süreci başlayacaktır. Mülakat süreci ile beraber, istenen tüm formların iletilmesi gerekir.

Şirvan vize başvurusu sonrasında DV kapsamında yapılan mülakatlarda belge eksikliği gibi bir durumun fark edilmesi durumunda ret yanıtı alacağınız bilinmelidir. Bu şekilde çekilişte kazandığınız hakkı kaybetmiş olursunuz.

Vize Randevu firması Yeşil Kart başvuru adımları ve mülakat süreci ile alakalı size gerekli olan tüm desteği sunacaktır. İşlemlerin eksiksiz şekilde takip edilmesi ve kişilerin bilgilendirilmesi mümkün kılınır.

Vize başvuru adımlarınızın ret yanıtı alması durumunda bir sonraki çekiliş süreci içerisinde yeniden ön başvurunuzu iletebilirsiniz. Özellikle kişilerin DV programında kendilerine maddi sponsor olacak kişiyi de özenle seçmeleri gerekir.

  • Siirt Vize Merkezi 1 – siirt vize merkezi 2

    Siirt Vize Merkezi

    Siirt Vize Merkezi faaliyetlerimiz devam ederken, Siirt merkez ve aynı zamanda Baykan, Eruh, Kurtalan, Pervari, Şirvan ile Tillo ilçelerinden başvuru…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×