Pervari Vize Başvurusu

Pervari vize başvurusu yapılırken ülkelerin aile birleşimi kategorilerinden faydalanma hakkınız da vardır. Örneğin eşinizin Alman vatandaşı olması durumunda, bu evlilik aracılığı ile siz de Almanya’da kolaylıkla oturum izni elde edebilirsiniz.

Pervari vize başvurusu aile birleşimi kategorisinde kişilerin evliliklerinin resmi zeminde tamamlandığına ilişkin tüm bilgileri sunması gerekir. Tabi ki bu belgelerin başvuru yapılan ülkenin diline tercüme edilmesi gerekir.

Aile birleşimi yapacak olan kişinin daha önce bir evlilik yapması durumunda, bu evliliğin neticeye erdiğini boşanma belgesi ile kanıtlaması gerekmektedir. Boşanma belgesinin yanı sıra önceki evlilikten olan çocukların velayetlerine ilişkin de bilgi sunmanız istenir.

Pervari vize başvurusu yapılırken maddi durma ilişkin de detaylara yer verilmektedir. Maddi durumunuzu analiz etmek için banka hesabınızın ekstresi istenebilmektedir. Bunun yanı sıra seyahat ve sağlık sigortasının da güncel şekilde tarafınızca iletilmesi gerekir.

Vize Randevu firması aracılığı ile başvurunun tamamlanmasının hemen akabinde size tüm adımlara ilişkin iletişim numaraları üzerinden bilgilendirme sunulacaktır. Firmadan daha öncesinde hizmet alan kişilerin yorumları incelendiği zaman ne derece nitelikli işlem akışı olduğu fark edilmektedir.

  • Siirt Vize Merkezi 1 – siirt vize merkezi 2

    Siirt Vize Merkezi

    Siirt Vize Merkezi faaliyetlerimiz devam ederken, Siirt merkez ve aynı zamanda Baykan, Eruh, Kurtalan, Pervari, Şirvan ile Tillo ilçelerinden başvuru…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×