Kurtalan Vize Başvurusu

Kurtalan vize başvurusu yaparken turist olarak giriş yapmak isteyen kişilerin ülkeye giriş çıkış tarihlerini belirtmek amacı ile uçak biletlerini beyan etmelidir. Bunun yanı sıra otel rezervasyon bilgilerini de eksiksiz bir biçimde iletmeleri gerekir.

Kurtalan vize başvurusu yaparken maddi durumuna ilişkin beyanda bulunmalısınız. Bu beyan sayesinde kişilerin ülkeye giriş adımının sonrasında kamu kaynaklarına yük olup olmayacağını da saptamak mümkün kılınacaktır. Banka hesap ekstrenizin sunulması ya da mal varlığınız ile alakalı bilgilendirme yapılması yeterli olacaktır.

Kurtalan vize başvurusu sırasında seyahat sigortası ve sağlık sigortasına ilişkin bilgi vermeyi de ihmal etmemelisiniz.

Seyahat ve sağlık sigortasının tüm süreci içine alacak şekilde geçerli olması gerekir. Bazı ülkeler bu sigortaların maddi değerine ilişkin de sınırlamalar getirir. Birçok Avrupa ülkesi sigorta bedelinin en az 30 bin Euro olmasını talep eder.

Vize Randevu firması ile iş birliği yapmanızın akabinde başvuru adımlarını yerine getirirken özellikle büyük pratikliklerden istifade edeceksiniz. Bu harika sistem sizin için eşsiz bir kolaylık sağlayacak ve prosedürlere takılmadan başvurularınızı gerçekleştirmenizi sağlayacak.

  • Siirt Vize Merkezi 1 – siirt vize merkezi 2

    Siirt Vize Merkezi

    Siirt Vize Merkezi faaliyetlerimiz devam ederken, Siirt merkez ve aynı zamanda Baykan, Eruh, Kurtalan, Pervari, Şirvan ile Tillo ilçelerinden başvuru…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×