Eruh Vize Başvurusu

Eruh vize başvurusu sırasında başvuru formu, pasaport, biyometrik fotoğraf, davetiye istenecektir. Bunlar temel belgelerdir. Başvuru yapılan pasaportun türüne göre istene belgelerde de değişim söz konusu olabilmektedir.

Eruh vize başvurusu sırasında sunmuş olduğunuz biyometrik fotoğrafların son 66 aya ait olması istenir. Aksi takdirde kişilerin giriş çıkış işlemleri sırasında kimliklerinin tespit edilmesine ilişkin sorunlar meydana gelebilmektedir. Ayrıca bu fotoğraflarda herhangi biri rötuş da bulunmamalıdır.

Başvuru formunda verilen bilgilerden kişiler sorumludur. Bu bilgilerde herhangi bir yanlışlık ya da güncellik sorunu meydana geldiği anda vizeniz ret yanıtı alacaktır.

Eruh vize başvurusu sırasında ret yanıtı almanız durumunda konsolosluğun belirtmiş olduğu zaman aralığında vizeniz için reddi itiraz başvurusunda bulunmanıza da imkan verilmektedir. Bu itiraz başvurusu sayesinde vizenizin yeniden değerlendirilmesini mümkün kılabilirsiniz.

Vize Randevu firması başvuru adımları hangi kategoriden olursa olsun çok daha pratik şekilde tamamlanmasını mümkün kılacaktır. Sizin prosedürler ile uğraşmak zorunda olmadan birçok farklı ülkeden vize onayı almanız mümkün kılınacaktır. İşlem adımlarında iletişim numaraları üzerinden bilgilendirileceksiniz.

  • Siirt Vize Merkezi 1 – siirt vize merkezi 2

    Siirt Vize Merkezi

    Siirt Vize Merkezi faaliyetlerimiz devam ederken, Siirt merkez ve aynı zamanda Baykan, Eruh, Kurtalan, Pervari, Şirvan ile Tillo ilçelerinden başvuru…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×