Baykan Vize Başvurusu

Baykan vize başvurusu yaparken verdiğiniz belgelerin tümü güncel olmalıdır. Bilhassa pasaportunuzun geçerliliği devam eder konumda olmalıdır. Aksi takdirde başvurunuz ret yanıtı alacaktır.

Ülkemizde en avantajlı olan pasaport seçeneklerinin başında yeşil pasaport gelmektedir. Bu pasaport sayesinde birçok ülkeye vize zorunluluğu olmadan giriş yapmanıza imkan verilmektedir. Yeşil pasaport en fazla 5 sene kullanılabilir. Daha sonrasında yenileme işlemlerinin yapılması gerekmektedir.

Baykan vize başvurusu sırasında maddi durumunuza dair de bilgilendirme talep edilecektir. Maddi durumunuzu banka hesap özetinizi ile kanıtlamanız istenebilir.

Baykan vize başvurusu sırasında bu şekilde bir kanıtın sunulmasının akabinde, seyahat ve sağlık sigortasına ilişkin de belgeler istenir. Bir aksaklık yaşanması durumunda kamuya yük olmayacağınızdan bu belgeler ışığında emin olunur.

Vize Randevu firması sayesinde başvurunun sorunsuz bir biçimde yerine getirilmesi için tüm prosedürlere hakim bir ekip teşkil edilmiştir. Bu ekip size başvurunun her adımına dair bilgilendirme sunacaktır. Özellikle daha önceki yapmış oldukları vize başvurularında ret yanıtı alan kişilerin, daha sonraki başvurularında alanında uzman olan firmalardan destek alması daha verimli olacaktır.

  • Siirt Vize Merkezi 1 – siirt vize merkezi 2

    Siirt Vize Merkezi

    Siirt Vize Merkezi faaliyetlerimiz devam ederken, Siirt merkez ve aynı zamanda Baykan, Eruh, Kurtalan, Pervari, Şirvan ile Tillo ilçelerinden başvuru…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×