Senegal Vize

Senegal vize işlemleri sırasında ile birleşimi kategorisi en sık talep gören alt başlıklardandır. Senegal vatandaşı olan bir kişi ile evlenmeniz durumunda bu vatandaşlık sayesinde siz de ülkede oturum iznini kolaylıkla alabilirsiniz.

Senegal vize işlemleri yerine getirilirken aile birleşimi sırasında en azından temel seviyede ülkenin diline hakim olmanız talep edilmektedir. Daha sonrasında oturum izni alan kişilerin devletin sağladığı dil kurslarından istifade etme hakkı davardır.

Ülkeye göçmen olarak giriş yapacak olan kişilerin entegrasyon sorunu yaşamaması adına, dil seviyelerine dair hassas davranılmaktadır.

Senegal vize başvurusu sonrasında aldığınız oturum iznini 5 sene boyunca devam ettirme fırsatını elde ederseniz daha sonrasında süresiz oturum talep etme hakkınız da olacaktır. Akabinde de vatandaşlık için başvuruda bulunabilirsiniz. Vatandaşlık talep adımlarında sıkı güvenlik denetimleri yapılmaktadır. Kişilerin sabıka kaydının olması durumunda büyük bir olasılıkla vatandaşlık başvurusu ret yanıtı alacaktır.

Vize Randevu gibi uzman ekipler sayesinde herhangi bir sorun yaşamadan işlem akışının tamamlanması mümkün kılınır. Sizin prosedürlere dair bilgi almanıza gerek kalmadan işlem akışı sonuçlandırılacaktır.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×