San Marino Vize

San Marino vize işlemleri sırasında ülkede uzun süre kalmak isteyen kişilerin kesinlikle D tipi vize üzerinden başvuru adımlarını yerine getirmesi gerekir. Ülkeden aynı zamanda çalışma ve oturum izni de talep edecekseniz C tipi vize uygun olmayacaktır.

San Marino vize işlemlerinde kimlik bilgileriniz ve iletişim verilerinizin yanı sıra pasaportunuz da talep edilecektir. Pasaportunuzun geçerlilik süresinin en az 1 sene daha devam eder durumda olması gerekir.

San Marino vize başvurusunun öncesinde pasaport yenileme adımlarını tamamlayabilirsiniz. Hem yurtiçi hem de yurtdışı temsilcilikleri üzerinden pasaport başvuru ve yenileme adımlarını tamamlayabilirsiniz. NVİ müdürlükleri randevu ile çalışmaktadır. 199 numaralı hat üzerinden başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Vize Randevu firmasının güvencesi ile başvuru adımlarının tamamlanması sizin için garantili onay manasına gelecektir. Prosedürlerin harfi harfine takip edilmesi ve tüm işlemlerin prosedürlere uygun şekilde yapılması en temel unsurlar arasında yer almaktadır.

Başvurunuzun dikkate alınması için vize harcının da yatırılması gerekmektedir. Vize harcının yatırılmasının akabinde tarafınıza verilen makbuzu da saklamalısınız. Ödeme adımları dijital olarak da kaydedilecektir.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×