Taraklı Vize Başvurusu

Taraklı vize başvurusu adına ibraz edilecek belgelere danışmanlık ile netlik kazandırılabilir. Vize Randevu seyahat edilecek ülkelere ve de vize türüne göre belgeleri öğrenmenize yardımcı olacaktır.

Vize türleri hem kısa hem de uzun süreli olacak şekilde ele alınır. Taraklı vize başvurusu için 90 günlük sınıra karşı Schengen vizesine de yönelebilirsiniz. Ülkelere göre buna karar vermek ve de şartlara uygun olacak şekilde müracaat etmek gerekir.

İlk şartın pasaportlar üzerinden açıklanması söz konusudur. Taraklı vize başvurusu için ibraz edilen pasaportların geçerlilik tarihi 3 ya da 6 ay olmalıdır. Buna ek olarak vizenin işlenmesi için minimum 2 sayfası boş bırakılmalıdır.

Pasaport kadar vize başvuru formuna da önem verilir. Belgelerinizi toplamadan önce başvuru formunu indirmeli ve bilgilerinizi sıralamaya başlamalısınız. Hatta bilgilerin ülke dilince olacak şekilde girilmesi istenebilir.

Bazı ülkeler forma ek vize talep dilekçesini de talep eder. Bunların ardından biyometrik fotoğraflar ile seyahat belgeleri gelir. Mali güce karşı da banka hesap dökümleriniz talep edilir.

  • Sakarya Vize Merkezi

    Sakarya Vize Merkezi

    Sakarya Vize Merkezi faaliyetlerimiz devam ediyor. Yabancı bir ülkeye gitmek isteyenler, vize başvurularını rahatlıkla; Sakarya Merkez, Adapazarı, Akyazı, Arifiye, Erenler,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×