Serdivan Vize Başvurusu

Serdivan vize başvurusu için pasaportların birkaç ay kadar geçerli olması önem arz eder. Çoğu zaman seyahatin bittiği günden sonra 6 ay geçerlilik ele alınır. 6 ay yerine bazı ülkeler 3 ay kadar geçerli olmasını ister.

Sadece pasaportun geçerlilik süresine değinilmez. Serdivan vize başvurusu için pasaportlarda minimum 2 sayfa boş kalmalıdır. Çünkü başvurunun olumlu yönde sonuçlanması üzerine boş sayfalara vizeniz işlenecektir.

Vize Randevu pasaport hususlara değinir ve ardından Serdivan vize başvurusu için izlemeniz gereken adımları belirtir. Örneğin hazırlanması gereken belgeleri öğrenerek her birini toplamaya başlarsınız.

Belgeler olarak tam vukuatlı nüfus kayıt örneği, vize talep dilekçesi ve de hesap dökümü talep edilebilir. Başvuru formunun doldurulması ve de seyahati destekleyen rezervasyonların belgeler ile belirtilmesi önem arz eder.

Seyahat sağlık sigortası ile biyometrik fotoğraflara da ihtiyaç duyulur. Her birinin eksiksiz olarak paylaşılması üzerine başvurulara yanıt verilir. Bunun için 7 – 15 iş gününe sıklıkla değinilir ve zaman zaman yoğunluğa göre 15 iş gününü de aşabilir.

  • Sakarya Vize Merkezi

    Sakarya Vize Merkezi

    Sakarya Vize Merkezi faaliyetlerimiz devam ediyor. Yabancı bir ülkeye gitmek isteyenler, vize başvurularını rahatlıkla; Sakarya Merkez, Adapazarı, Akyazı, Arifiye, Erenler,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×