Sapanca Vize Başvurusu

Sapanca vize başvurusu hem kimlik hem de seyahat evraklarının ibrazı üzerine gerçekleşir. Bunların ardından ise hem başvuru ödemelerine geçilir hem de randevu sistemi üzerine parmak izi taramasına geçilir.

Başvurularda bazı ülkelerin muafiyet hakkından faydalanabilir. Bunun gibi bazıları parmak izi uygulamalarına değinmez.  Sapanca vize başvurusu sırasında tüm bu hususlara netlik kazandırmak için Vize Randevu ile iletişime geçmeniz faydalı olacaktır.

Danışmanlık ile ilk etapta seyahat edilecek ülkenin prosedürlerine, muafiyete, kalınacak güne ve de vize türlerine netlik kazandırılır. Sapanca vize başvurusu tüm bu hususlar üzerine ele alınır ve prosedürlere uygun olması halinde olumlu yönde sonuçlanır.

Sonucun olumlu olması adına belgelerde hataya yer vermemek gerekir. Her birinin güncel tarihte alınması ve de eksiksiz olması önem arz eder. Bunun gibi eksiksiz olarak başvuru ödemelerinin de yapılması istenir.

Olmazsa olmaz mali gücün de üzerinde durulur. Şöyle ki seyahat masraflarına dair yeterli bakiyeye sahip olmanız gerekir. Bu durum banka hesap dökümlerinin ibrazına göre ele alınır ve yeterli görülmesi halinde olumlu olarak vize sonucu açıklanır.

  • Sakarya Vize Merkezi

    Sakarya Vize Merkezi

    Sakarya Vize Merkezi faaliyetlerimiz devam ediyor. Yabancı bir ülkeye gitmek isteyenler, vize başvurularını rahatlıkla; Sakarya Merkez, Adapazarı, Akyazı, Arifiye, Erenler,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×