Pamukova Vize Başvurusu

Pamukova vize başvurusu adına seyahat belgelerini hazırlamanız ve randevu gününde teslim etmeniz beklenir. Turistik seyahatlerde yaygın olarak otel ile uçak rezervasyonları talep edilir.

Seyahat belgeleri olarak sadece rezervasyonlar ile sınırlı kalınmaz. Pamukova vize başvurusu için sağlık sigortasına da ihtiyaç duyulur. Üstelik sigortaya dair Vize Randevu üzerinden işlem görmeniz ve de 30.000 Euro teminata uygun olacak şekilde paylaşmanız esas alınır.

Danışmanlık ile sadece seyahat belgelerine değinilmez. Pamukova vize başvurusu için zorunlu olan diğer evrakları da öğrenerek müracaat edilir. Bunlar kimlik fotokopisi ve biyometrik fotoğraf olarak sıralanır.

Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği, banka hesap dökümü ve başvuru formu olarak devamında gelenlere de değinmek gerekir. Çünkü eksiksiz olarak paylaşılan evraklar üzerine başvurularınız değerlendirmeye alınır.

Değerlendirme birkaç iş gününü bulabilir. Hatta söz konusu tatil günleri ise birkaç hafta içerisinde vizeniz çıkartılabilir. Bunun için başvurularda yoğunluğu ve de tatil günlerini dikkate almak gerekir. Ayrıca eksiksiz belge ibrazına ve de başvuru ödemelerine karşı işlemler hızlanacaktır.

  • Sakarya Vize Merkezi

    Sakarya Vize Merkezi

    Sakarya Vize Merkezi faaliyetlerimiz devam ediyor. Yabancı bir ülkeye gitmek isteyenler, vize başvurularını rahatlıkla; Sakarya Merkez, Adapazarı, Akyazı, Arifiye, Erenler,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×