Kaynarca Vize Başvurusu

Kaynarca vize başvurusu Schengen üzerinden ele alınabilir ve 90 günlük seyahate dair talep edilebilir. Avrupa ülkelerine seyahatlerde geçerli olan Schengen için benzer belgeler üzerinden müracaat edilmesi beklenir.

Ülke ile Schengen vizelerinde öncelik pasaportlara verilir. Kaynarca vize başvurusu için ibraz edilen pasaportta minimum 2 sayfa boş olmalıdır. Buna ek 10 seneden önce çıkartılmış olan pasaport ile vize başvurularına geçmenize izin verilmez.

Kaynarca vize başvurusu için zorunlu olan belgeler arasında fotoğraflar da yer alır. Biyometrik olarak 2 adet fotoğrafınızı ibraz etmelisiniz. Üstelik arka fonu beyaz olmalı ve güncel tarihli olarak paylaşılmalıdır.

Diğer vize belgelerinde de güncellik önem arz eder. Vize Randevu hazırlamanız gereken belgeleri prosedürleri ile sıralar ve bu sayede başvurulara yön vermeniz kolay hale gelir.

Belgelerin arasında seyahat sağlık sigortası ile rezervasyonlar da katılır. Banka hesap dökümü, işyeri belgeleri ya da davetiyeler de istenebilir. Her birine vize türüne göre netlik kazandırılır. Bunun için de seyahat nedenine göre vize türlerinden seçiminizi yapmanız gerekir.

  • Sakarya Vize Merkezi

    Sakarya Vize Merkezi

    Sakarya Vize Merkezi faaliyetlerimiz devam ediyor. Yabancı bir ülkeye gitmek isteyenler, vize başvurularını rahatlıkla; Sakarya Merkez, Adapazarı, Akyazı, Arifiye, Erenler,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×