Karasu Vize Başvurusu

Karasu vize başvurusu ülkelerin belirlediği prosedürler üzerine gerçekleşir. Bazıları muafiyete değinirken bazısı tüm pasaport türlerine dair başvuru aşamalarından söz eder.

Muaf olanlar sıklıkla siyah, gri ve yeşil pasaportlardır. Bordo pasaport sahiplerinin ise Karasu vize başvurusu için sıklıkla harekete geçmeleri istenir. Bunun için de hazırlamaları gereken belgeleri Vize Randevu eşliğinde öğrenmeleri esas alınır.

Karasu vize başvurusu için ibraz edilmesi zorunlu olan ilk belge pasaport oluyor. Bunun gibi standart belgelerden başvuru formuna ve de biyometrik fotoğraflara da değinilir.

Vize talep dilekçesi, banka hesap dökümleri ve de rezervasyon evrakları istenebilir. Söz konusu turistik seyahatler olduğu zaman uçak biletlerine ve de konaklama alanlarına netlik kazandırmak gerekir. Bunun için de rezervasyon belgelerinin hazırlanması istenir.

Banka hesap dökümleri mali güce sahip olup olmadığınıza dair ele alınır. Vize reddine maruz kalmamak için bakiyenizi yüksek tutmanız faydalı olacaktır. Bunun üzerine ibraz edilen diğer belgelere de değinilir. Her birinin incelenmesi üzerine birkaç iş gününde sonuca netlik kazandırılır.

  • Sakarya Vize Merkezi

    Sakarya Vize Merkezi

    Sakarya Vize Merkezi faaliyetlerimiz devam ediyor. Yabancı bir ülkeye gitmek isteyenler, vize başvurularını rahatlıkla; Sakarya Merkez, Adapazarı, Akyazı, Arifiye, Erenler,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×