Ferizli Vize Başvurusu

Ferizli vize başvurusu için kimlik belgelerinizi çıkartmanız ve de eksiksiz olarak ibraz etmeniz beklenir. Örneğin aile bireylerini de kapsayan tam vukuatlı nüfus kayıt örneği istenir. Bunun öncesinde ise nüfus cüzdanı fotokopisini paylaşmalısınız.

Başvurularda seyahat belgelerinin de paylaşılması istenir. Ferizli vize başvurusu sırasında rezervasyon belgeleri sorgulanır. Hem ulaşıma hem de konaklamaya dair yetkili merkezlerden rezervasyon belgelerini almanız gerekir.

Ferizli vize başvurusu için sadece rezervasyonlara değil sağlık sigortalarına da yer verilir. Şöyle ki sigortaların seyahat sürecini kapsaması dikkate alınır. Buna ek olarak en az 30.000 Euro teminat içermesi beklenir.

Gerek kimlik gerekse seyahat belgelerine dair Vize Randevu üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ardından gelen pasaport, fotoğraf ve de hesap dökümleri gibi diğer belgelerin de şartlarına değinilebilir.

Fotoğrafların 2 adet ve güncel tarihli olarak paylaşılması istenir. Hesap dökümleri de son 3 ayı içermelidir. Pasaportlar söz konusu olduğu zaman en az 2 sayfasının boş kalması gerekir. Bir de 10 seneden eski olmaması üzerine başvurularda değerlendirilir.

  • Sakarya Vize Merkezi

    Sakarya Vize Merkezi

    Sakarya Vize Merkezi faaliyetlerimiz devam ediyor. Yabancı bir ülkeye gitmek isteyenler, vize başvurularını rahatlıkla; Sakarya Merkez, Adapazarı, Akyazı, Arifiye, Erenler,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×