Erenler Vize Başvurusu

Erenler vize başvurusu için pasaportlara öncelik verilmiş ve şartlara uyulması istenmiştir. Pasaportların seyahatten sonra birkaç ay kadar geçerli olması ve boş sayfalar içermesi gibi şartlara değinilir.

Pasaport türlerine göre muafiyetten de söz edilir. Erenler vize başvurusu için Umumi Pasaport hamili vatandaşlara yol gösterilir. Tam tersi siyah, yeşil ve gri pasaportlara dair yaygın olarak muafiyet sözleşmelerine değinilir.

Erenler vize başvurusu için merak edilen bu hususları Vize Randevu ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Ardından ise hazırlanması gereken evraklar belirtilir ve her birinin eksiksiz olarak teslim edilmesi esas alınır.

Belgelerin teslim edileceği güne karar vermelisiniz. Şöyle ki başvuru merkezlerinden randevuya geçilir. Randevu gününde sadece belgeleri teslim etmekle kalmazsınız. Arkasından da istenirse parmak izi taramasına geçebilirsiniz.

Biyometri işlemleri bazı ülkeler tarafından zorunlu kılınır. Randevu alınan gün içerisinde işlemlere geçilir ve belgeler teslim alınır. Böylece T.C. vatandaşlarının başvuru aşamaları tamamlanır. Geriye ise sonuca göre seyahat programlarına geçmek ya da itiraz ederek tekrardan başvuru yapmak kalır.

  • Sakarya Vize Merkezi

    Sakarya Vize Merkezi

    Sakarya Vize Merkezi faaliyetlerimiz devam ediyor. Yabancı bir ülkeye gitmek isteyenler, vize başvurularını rahatlıkla; Sakarya Merkez, Adapazarı, Akyazı, Arifiye, Erenler,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×