Arifiye Vize Başvurusu

Arifiye vize başvurusu için randevu almak ve randevu gününe kadar talep edilen evrakları hazırlamak önem arz eder. Bunun için de Konsolosluk, Fahri Konsolosluklar ya da Büyükelçilik üzerinden başvurulara geçmeniz beklenir.

Her biri kısa ve de uzun süreli vizelere dair randevulara karşılık verir. Arifiye vize başvurusu olarak Schengen tercihinde bulunanlara ise yetkili olan başvuru merkezleri belirtilir ve bunun üzerine randevuya geçilmesi beklenir.

Randevuların online ya da çağrı merkezleri eşliğinde alınması mümkün olacaktır. Gerek merkezlere gerekse randevulara dair yardım almak isteyenler de Vize Randevu ile görüşme sağlayabilir.

Arifiye vize başvurusu için danışmanlık hizmeti almak işlemleri hızlandırır ve olumlu yönde yanıt almanızı sağlar. Özellikle de eksiksiz olarak belgelerin hazırlanması vizeye dair önem arz eder. Bunun gibi zam oranlarını dikkate alarak başvuru ödemelerine geçilir.

T.C. vatandaşları pasaportlarına göre muafiyet hakkını da sorgulayabilir. Nitekim bazı ülkeler siyah başta olmak üzere yeşil ile gri pasaportlara da muafiyet tanır. Bordo pasaport sahibi olanların ise yaygın bir şekilde vizeye müracaat etmeleri beklenir.

  • Sakarya Vize Merkezi

    Sakarya Vize Merkezi

    Sakarya Vize Merkezi faaliyetlerimiz devam ediyor. Yabancı bir ülkeye gitmek isteyenler, vize başvurularını rahatlıkla; Sakarya Merkez, Adapazarı, Akyazı, Arifiye, Erenler,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×