Akyazı Vize Başvurusu

Akyazı vize başvurusu Konsolosluk üzerinden alınan randevu eşliğinde ele alınabilir. Söz konusu uzun vadeli seyahatler olduğu zaman ise T.C. vatandaşlarının Büyükelçilik üzerinden harekete geçmeleri istenebilir.

Kısa ve uzun süreli vizelere başvuru yapmak isteyenler Vize Randevu üzerinden danışmanlık hizmeti alabilir. Akyazı vize başvurusu sırasında alınan danışmanlık hizmetleri yol gösterir ve sorunsuz bir şekilde müracaat edilmesini mümkün kılar.

Kısa süreli olarak 90 günlük yasal sınıra değinilir. Bu şekilde turistik ya da ticari gibi ayrı vize türlerine yer verilir. Akyazı vize başvurusu esnasında bu vize türlerine uygun olan evraklar eşliğinde müracaat edilir.

Uzun süreli olarak ise 90 günlük yasal sınırı aşan seyahatlerin üzerinde durulur. T.C. vatandaşlarının seyahat amacına göre evraklarını hazırlamaları ve teslim etmeleri beklenir.

Evraklar kadar başvuru ödemelerinin de önem arz ettiği belirtilir. Danışmanlıklar yatırılması gereken tutarları öğrenmenizi mümkün kılar. Bununla birlikte başvuru merkezlerini de öğrenirsiniz. Her biri randevu sistemini dikkate alır. T.C. vatandaşları randevu üzerine belgelerini paylaşır ve parmak izi taramasına geçer.

  • Sakarya Vize Merkezi

    Sakarya Vize Merkezi

    Sakarya Vize Merkezi faaliyetlerimiz devam ediyor. Yabancı bir ülkeye gitmek isteyenler, vize başvurularını rahatlıkla; Sakarya Merkez, Adapazarı, Akyazı, Arifiye, Erenler,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×