İkizdere Vize Başvurusu

İkizdere vize başvurusu sırasında teslim edilmesi gereken evrakları öğrenmelisiniz. Bunun için Vize Randevu ile iletişime geçmek ve başvuru aşamalarına yön vermek en doğrusu olacaktır.

Başvurulara dair öncelik seyahat nedenine uygun olan vize türünü seçmek olmalıdır. İkizdere vize başvurusu sırasında hem kısa hem de uzun vadeli vize türlerine değinilir. Her birine özgü ayrı belgeler dahilinde müracaat edilmesi beklenir.

Vize için olmazsa olmaz belgeler arasında pasaport başı çeker. İkizdere vize başvurusu için pasaportların geçerlilik tarihi en az 3 veya 6 ay şeklinde ele alınır. Bunlar kadar yıpranmamış olması ile minimum 2 sayfasının boş kalması da değerlendirilir.

Pasaportlar kadar diğer evraklar için de şartlara değinmek gerekir. Örneğin e-vize formunun doldurulması istenir. Form seyahat edilecek ülkenin dilince doldurulabilir.

E-vize formunun ücretsiz olarak indirilmesi esas alınır. Bunun ardından belirtilen dilde eksiksiz olarak doldurulması beklenir. Hatta girilen bilgilerin evraklar ile desteklenmesi gerekir. Vize reddine karşı bilgileri kontrol etmeli ve belgeleri eksiksiz olarak paylaşmalısınız.

  • Rize Vize Merkezi

    Rize Vize Merkezi

    Rize Vize Merkezi olarak tüm vize başvurularınızı kabul ediyoruz. Rize Merkez, Ardeşen, Çamlıhemşin, Çayeli, Derepazarı, Fındıklı, Güneysu, Hemşin, İkizdere, İyidere,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×