Güneysu Vize Başvurusu

Güneysu vize başvurusu adına bazı pasaport türlerine muafiyet hakkı tanınabilir. Şöyle ki bazı ülkeler Diplomatik Pasaport adına muafiyete yer verir. Bazıları ise Hususi ile Hizmet pasaportlarına muafiyet sunabilir.

Çoğunlukla bordo pasaport sahiplerine ilişkin şartlara değinilir. Güneysu vize başvurusu için sunmaları gereken evrakları öğrenmeleri istenir. Bununla birlikte yatırılması gereken başvuru ödemelerini de dikkate almak gerekir.

Başvurularda izlemeniz gereken adımları Vize Randevu önderliğinde netleştirmeniz mümkün olacaktır. Güneysu vize başvurusu sırasında seyahat edeceğiniz ülkeler ele alınır ve bunun gibi vize türlerine göre ayrı başvuru aşamalarına geçilir.

Ülkelere göre dilerseniz Schengen tercihinde bulunabilir ve 90 günlük seyahat programlarına yer verebilirsiniz. 90 günlük sınıra karşı turistik ve aile ziyareti gibi ayrı vize türlerine de değinilir.

Vize türlerine bağlı olarak ayrı evraklar talep edilebilir. Örneğin ticari için imza sirküleri ve de SGK hizmet dökümü gibi belgelere ihtiyaç duyulur. Söz konusu aile / akraba ziyareti olduğu zaman ise davetiyelere ve kimlik belgelerine yer verilir.

  • Rize Vize Merkezi

    Rize Vize Merkezi

    Rize Vize Merkezi olarak tüm vize başvurularınızı kabul ediyoruz. Rize Merkez, Ardeşen, Çamlıhemşin, Çayeli, Derepazarı, Fındıklı, Güneysu, Hemşin, İkizdere, İyidere,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×