Fındıklı Vize Başvurusu

Fındıklı vize başvurusu için seyahat evraklarını hazırlamalı ve randevu gününde teslim etmelisiniz. Evrakları öğrenmek için de Vize Randevu üzerinden danışmanlık hizmeti alarak harekete geçmeniz faydalı olacaktır.

Danışmanlık üzerine seyahat nedenine uygun olan vizelere yönelmeniz de kolay olacaktır. Fındıklı vize başvurusu sırasında öncelik turistik vizeye verilir. Ardından ise öğrenci, aile ziyareti ve de transit gibi vize seçeneklerine değinilir.

Uzun süreli vizeler için de tüm alternatiflere göz atılabilir. Fındıklı vize başvurusu sırasında 90 günü aşan seyahatler için oturum iznine yer verilebilir. Ardından ise çalışma izni ve de aile birleşimi gelir.

90 günden kısa süreli seyahatlerde Schengen de ele alınabilir. Nitekim Schengen vizesi ile giriş yapılan onlarca ülke bulunuyor. Her birinde geçerli olan vize için belgeler ile harç ödemeleri talep ediliyor.

Ödemeler için de 2021 yılına özel güncel tarifelere değinmek önem arz eder. Şöyle ki her sene enflasyona göre zam oranlarına yer verilir. Bu şekilde harç ile başvuru ödemelerine geçmeniz beklenir.

  • Rize Vize Merkezi

    Rize Vize Merkezi

    Rize Vize Merkezi olarak tüm vize başvurularınızı kabul ediyoruz. Rize Merkez, Ardeşen, Çamlıhemşin, Çayeli, Derepazarı, Fındıklı, Güneysu, Hemşin, İkizdere, İyidere,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×