Ardeşen Vize Başvurusu

Ardeşen vize başvurusu sırasında ibraz etmeniz gereken belgeleri öğrenmeli ve randevu gününe kadar hepsini de hazırlamalısınız. Öyle ki T.C. vatandaşları yetkili merkezleri öğrenir ve ardından randevu sistemine netlik kazandırır.

Randevulara Konsolosluk ya da Büyükelçilik bünyesinde yer verilebilir. Bunların ardından ise başvuru merkezleri gelir ve tekrardan randevu talep edilir. Ardeşen vize başvurusu için randevu gününe kadar belgelerin hazırlanması beklenir.

Belgeler olarak ilk etapta nüfus cüzdanı fotokopisi, biyometrik fotoğraf ve pasaporta ihtiyaç duyulur. Ardeşen vize başvurusu adına istenilen belgelerin her biri de Vize Randevu danışmanlık hizmetleri üzerine netlik kazanır.

Danışmanlık hizmetleri sadece belgelere karşı ele alınmaz. Belgelerin ardından randevu sistemine değinilir. Aynı zamanda yatırılması gereken başvuru tutarlarını da öğrenerek ödemeye geçmeniz esas alınır.

Benzer adımlar üzerine Schengen başvurularına da geçebilirsiniz. Schengen onlarca ülkede geçerlidir ve kısa sürede alınır. Üstelik sahip olmak isteyenlerin makul tutarlardan harç ödemelerine geçmesi beklenir. Bunun gibi birkaç yetkili başvuru merkezi bulunduğu için zaman kaybetmeden harekete geçersiniz.

  • Rize Vize Merkezi

    Rize Vize Merkezi

    Rize Vize Merkezi olarak tüm vize başvurularınızı kabul ediyoruz. Rize Merkez, Ardeşen, Çamlıhemşin, Çayeli, Derepazarı, Fındıklı, Güneysu, Hemşin, İkizdere, İyidere,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×