Toprakkale Vize Başvurusu

Toprakkale vize başvurusu adına önceliğiniz pasaport prosedürlerine değinmek olmalıdır. Şöyle ki pasaportlar için muafiyet hakkından söz edilebilir ve Vize Randevu ile görüşerek bu hususlara netlik kazandırabilirsiniz.

Muafiyet anlaşmaları çoğu zaman Diplomatik Pasaport adına ele alınır. Ardından gelen Hizmet ile Hususi Pasaport sahipleri ve muaf olabilir. Bunun üzerine Toprakkale vize başvurusu için bordo pasaport sahiplerine şartlar belirtilir.

Çoğu zaman muafiyete 90 gün süreli seyahatlerde değinilir. 90 günden uzun süren seyahatlerde ise tüm T.C. vatandaşlarının başvurulara geçmesi beklenir. Hatta bunun için ayrı vize türlerine yer verilir.

Toprakkale vize başvurusu adına turistik ve ticari gibi C tipi vize türlerine göz atılabilir. Bunlar kadar şoför, eğitim ve transit gibi vize seçeneklerine de yer verilir.

Uzun süreli seyahatlerde ise aile birleşimi ele alınabilir. Ardından hem oturum hem de çalışma izinleri gelir. Her biri için de 90 günlük yasal sınırın üzerine çıkılır. Hatta uzun vadeli seyahatlerin ardından vatandaşlık prosedürlerine dahi değinerek başvurulara geçilebilir.

  • Osmaniye Vize Merkezi

    Osmaniye Vize Merkezi

    Osmaniye vize merkezi işlemleri için, Hasanbeyl, Sumbas, Toprakkale, Düziçi, Bahçe ve Kadirli ilçelerinden başvuru işlemleri başlatılabilir. Osmaniye il merkezi üzerinden…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×