Osmaniye

Osmaniye sınırları içerisinde yaşayan T.C. vatandaşları vize için danışmanlık firmalarına yönelebilir. Vize Randevu bunlar arasında gösterilir ve vize ile pasaporta dair danışmanlık hizmeti verir.

Danışmanlık üzerine pasaport şartlarına değinmeniz kolay olacaktır. Osmaniye vize başvuruları sırasında pasaportların geçerlilik tarihi önem arz eder. Seyahat bitiminden itibaren 3 veya 6 aylık sürece kadar geçerli bulunması istenir.

Pasaport gibi Osmaniye vize başvurularına dair kimlik belgelerine de değinilir. Her biri güncel tarihli olan evraklar üzerine müracaat edilmesi istenir. Bu anlamda tam vukuatlı nüfus kayıt örneği ile kimlik fotokopisini ibraz etmek gerekir.

Belgeler bunlarla sınırlı kalınmaz. Arkasından seyahat sağlık sigortası gelir ve teminat için en az 30.000 Euro tutarına değinilir. Aynı zamanda seyahat süresini kapsayacak şekilde ibraz edilmesi de dikkate alınır.

Bir diğer önemli belge hesap dökümleri oluyor. Son 3 ayı içerecek şekilde banka hesap dökümlerinin ibraz edilmesi beklenir. Hatta ek gelir belgeleri de kabul edilir. Her biri de seyahat masraflarını karşılayacağınızı beyan edeceği için dikkatle incelenir.

  • Osmaniye Vize Merkezi

    Osmaniye Vize Merkezi

    Osmaniye vize merkezi işlemleri için, Hasanbeyl, Sumbas, Toprakkale, Düziçi, Bahçe ve Kadirli ilçelerinden başvuru işlemleri başlatılabilir. Osmaniye il merkezi üzerinden…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×