Sumbas Vize Başvurusu

Sumbas vize başvurusu için online forma yer vermeli ve istenilen bilgileri sıralamaya başlamalısınız. Online form ücretsiz olacak şekilde cihazlara yüklenir ve sayfalar halinde tüm bilgilerin girilmesi beklenir.

Başvuru formuna son adımda ıslak imzanızı da atmanız gerekir. Sumbas vize başvurusu sırasında doldurulan formların eksiksiz ve onaylı olması önem arz eder. Bunun gibi bazı ülkeler vize talep dilekçesinin de hazırlanmasını ister.

Sumbas vize başvurusu için sadece form ile dilekçelerin üzerinde durulmaz. Bunlar kadar pasaportun da geçerlilik tarihinden boş sayfalarına kadar tüm hususları değerlendirilir. Öyle ki vizenin eklenmesi adına minimum 2 sayfası boş bırakılmalıdır.

Pasaportun ardından gelen fotoğraflar için de yine şartlara değinilir. Biyometrik fotoğraflar kabul edilir ve arka fonun beyaz olması istenir. Hatta çekim sırasında yüz ifadesini bozan aşırı makyajdan ve de takılardan uzak durulması tavsiye edilir.

Seyahat nedenine uygun olacak şekilde tüm belgelerin ibraz edilmesi gerekir. Bu anlamda turistik başta olmak üzere ticari ve aile ziyareti gibi vizelerden tercihte bulunmanız istenir.

  • Osmaniye Vize Merkezi

    Osmaniye Vize Merkezi

    Osmaniye vize merkezi işlemleri için, Hasanbeyl, Sumbas, Toprakkale, Düziçi, Bahçe ve Kadirli ilçelerinden başvuru işlemleri başlatılabilir. Osmaniye il merkezi üzerinden…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×