Düziçi Vize Başvurusu

Düziçi vize başvurusu için kimlik belgeleri hazırlanmalı ve seyahati destekleyen evraklar ile müracaat edilmelidir. Özellikle de seyahat dönüşünü ispatlamak adına rezervasyon çıktılarını almanız en doğrusu olacaktır.

Vize reddine seyahat dönüşünün net olmaması üzerine karar verilebilir. Bunun gibi Düziçi vize başvurusu sırasında ibraz edilen belgelerin seyahat amacına uygun olmaması da sorun teşkil eder.

Aynı şekilde Düziçi vize başvurusu sırasında yeterli finansal güce sahip olmamak vize reddine netlik kazandırır. Vize Randevu redde neden olan tüm bu hususlara karşı yol gösterir ve işlemlerin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlar.

Başvurularda öncelik belgelere verilir ve eksiksiz olarak teslim edilmesi istenir. Bununla birlikte evrakların her biri de güncel tarihli olmalıdır. Örneğin son 3 ayı içeren hesap dökümleri bunlar arasında gösterilir.

Aynı zamanda biyometrik fotoğraflarınız istenir ve güncel bir tarihte çekilmiş olması dikkate alınır. Olmazsa olmaz e-vize formunu doldurmalı ve eksiksiz olarak bilgilerinizi sıralamalısınız. Yine bu bilgilerin teslim edilen evraklarda yer alan bilgiler ile aynı olması dikkate alınacaktır.

  • Osmaniye Vize Merkezi

    Osmaniye Vize Merkezi

    Osmaniye vize merkezi işlemleri için, Hasanbeyl, Sumbas, Toprakkale, Düziçi, Bahçe ve Kadirli ilçelerinden başvuru işlemleri başlatılabilir. Osmaniye il merkezi üzerinden…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×