Ünye Vize Başvurusu

Ünye vize başvurusu sırasında belgelerinizi paylaşmanız ve başvuru formunu doldurmanız önem arz eder. E-vize için ücretsiz olarak indirme işlemlerine geçer ve sayfalarda yer alan boş alanlara bilgilerinizi sıralamaya başlarsınız.

Forma girilen bilgilerin her birini de belgeleriniz ile ispatlamanız önemli. Ünye vize başvurusu için kimlik belgelerine ihtiyaç duyulur ve pasaport ile biyometri fotoğraflarına yer verilir.

Söz konusu aile ziyareti olduğu zaman bu belgelere ek davetiyeler talep edilebilir. Ünye vize başvurusu ticari seyahatler üzerinden gerçekleşirse de işyeri belgelerine ihtiyaç duyulur. İmza sirküleri ya da maaş bordrosu gibi belgelere ihtiyaç duyulur.

Vize Randevu seyahat nedenine uygun olacak şekilde vize türlerine değinmenizi mümkün kılar. Bunun gibi her birine özgü belgelere göz atmanız ve toplamanız esas alınır. Belgelerin teslimi ise alınan randevu gününde gerçekleşir.

Randevular Konsolosluk ya da Fahri Konsolosluk üzerinden ele alınır. Uzun süreli seyahatler için de Büyükelçilik randevularına geçmek gerekir. Ancak bu adımlar üzerine seyahate ilişkin vizenizi alarak gezi programlarına geçebilirsiniz.

  • Ordu Vize Merkezi

    Ordu Vize Merkezi

    Ordu Vize Merkezi olarak tüm faaliyetlerimizi kesintisiz bir şekilde sürdürüyoruz. Başvurularınızı Ordu Merkez, Akkuş, Altınordu, Aybastı, Çamaş, Çatalpınar, Çaybaşı, Fatsa,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×