Ordu

Vize Randevu firmamız Türkiye’nin Ordu ilinde yaşayan danışanlarımız için de hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Eğer siz de bu ilde ikamet ediyorsanız ve herhangi bir dünya ülkesinden vize almak istiyorsanız o zaman bu işlemleriniz hakkında bilgi ya da danışmanlık hizmeti almak adına bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Ordu ilinde ikamet eden ancak Schengen ülkelerinden birine vize almak isteyen kişiler için bu ülkelerden çoğunun vize işlemlerini, vize başvuru merkezleri üzerinden kabul ettiğini söyleyebiliriz.

Bu yüzden yüz yüze vize randevu görüşmesi talep edilmediğinden dolayı sizlerin vize başvurularını, Vize Randevu firması olarak sizi hiçbir zahmete sokmadan biz gerçekleştirebiliyoruz.

Yüz yüze mülakat tarzında vize randevusu talep eden kişiler için de vize randevuları ve mülakatlar hakkında gerekli bilgilendirmeleri yapıyoruz. Eğer siz de Ordu ilinde ikamet ediyor ve herhangi bir ülke için vize başvurusunda bulunmak istiyorsanız bu konuda daha derin bilgiler alabilmek adına bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sadece Ordu değil, tüm Türkiye’nin dört bir yanına kesintisiz olarak danışmanlık hizmeti veren Vize Randevu ekibimiz ile sizler de bir an önce tanışabilirsiniz.

  • Ordu Vize Merkezi

    Ordu Vize Merkezi

    Ordu Vize Merkezi olarak tüm faaliyetlerimizi kesintisiz bir şekilde sürdürüyoruz. Başvurularınızı Ordu Merkez, Akkuş, Altınordu, Aybastı, Çamaş, Çatalpınar, Çaybaşı, Fatsa,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×