Mesudiye Vize Başvurusu

Mesudiye vize başvurusu adına ibraz edilmesi gereken belgeleri sorgulamalı ve her birini randevu gününe kadar hazırlamalısınız. Bu aşamada Vize Randevu ile iletişime geçmek işlemlerin hızlanmasını mümkün kılacaktır.

Belgelerin Umumi Pasaport sahiplerince toplanması istenir. Çünkü çoğu ülkenin siyah, yeşil ve de gri pasaport hamili T.C. vatandaşları için muafiyete yer verdiği belirtilir. Mesudiye vize başvurusu için pasaport prosedürlerine değinmek gerekir.

Sadece pasaport değil devamında gelen diğer belgeler için de çeşitli şartlara yer verilir. Bunlar arasında 2 adet biyometrik fotoğraf yer alır ve güncel bir tarihte çekilmiş olmasına dikkat edilir.

Mesudiye vize başvurusu sırasında paylaşılan fotoğrafların arka fonu da beyaz olmalıdır. Hatta fotoğraf çekimi sırasında baskısız ve çok renkli olmayacak şekilde kıyafet seçilmesi tavsiye edilir.

Fotoğraf ile pasaport tüm vize prosedürlerinde ele alınır. Bunun gibi seyahat sağlık sigortası, rezervasyonlar ve de banka hesap dökümü şeklinde ayrı belgelere de değinilir. Her birinin teslimi için yetkili merkezlerden randevu almanız ve bu aşamada istenirse parmak izi taramasına başvurmanız gerekir.

  • Ordu Vize Merkezi

    Ordu Vize Merkezi

    Ordu Vize Merkezi olarak tüm faaliyetlerimizi kesintisiz bir şekilde sürdürüyoruz. Başvurularınızı Ordu Merkez, Akkuş, Altınordu, Aybastı, Çamaş, Çatalpınar, Çaybaşı, Fatsa,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×