Kumru Vize Başvurusu

Kumru vize başvurusu için öncelikle muafiyet detaylarına değinmeniz faydalı olacaktır. Nitekim muaf olan pasaport türleri başvurulara geçmek zorunda kalmaz. Bunun için de yaygın olarak siyah, gri ve yeşil pasaportlara değinilir.

Umumi pasaport için de yaygın olarak vize başvuruları zorunludur. Kumru vize başvurusu sırasında belgelerin paylaşılması ve de harç ödemelerinin yapılması istenir. Bunun üzerine kısa veya uzun süreli vizelere yer verilir.

Kısa vadeli olarak öne çıkan turistik vize oluyor. Kumru vize başvurusu adına turistik yerine ticari ya da ziyaret gibi ayrı vize türlerine de değinilebilir. Öğrenci, transit ve de kültürel vize gibi ayrı alternatiflere de değinilir.

Uzun süreli olarak aile birleşimi ele alınabilir. Vize Randevu tüm bu vize türlerine değinir ve seyahat amacına uygun olanı seçmenize yardımcı olur. Oturum ile çalışma izni gibi uzun vadeli diğer vize türlerine de değinilir.

Her bir vize türünde ayrı evrakların teslim edilmesi gerekir. Belge teslimi için de randevu alır ve Konsolosluk üzerinden işlemlere geçersiniz.

  • Ordu Vize Merkezi

    Ordu Vize Merkezi

    Ordu Vize Merkezi olarak tüm faaliyetlerimizi kesintisiz bir şekilde sürdürüyoruz. Başvurularınızı Ordu Merkez, Akkuş, Altınordu, Aybastı, Çamaş, Çatalpınar, Çaybaşı, Fatsa,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×